ad

پیشنهاد سردبیر

کانن فروش سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را آغاز کرد

تاریخ انتشار : 12 خرداد 1397
ناشر : محمد مهدی عبدی
کانن فروش سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را آغاز کرد

کانن فرآیند فروش سنسور اعجوبه‌ی ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را رسما آغاز کرده است. این سنسور از طریق سایت شرکت فناوری فاز ۱ به فروش می‌رسد.

ad

کانن، به صورت رسمی فروش سنسورهای جدید خود را آغاز کرده است. شرکت‌های شخص ثالث می‌توانند سه سنسور پیشرفته کانن، از جمله اعجوبه‌ی ۱۲۰ مگاپیکسلی این شرکت را که در مدت اخیر توجه زیادی را به خود جلب کرده، خریداری کنند.

بر اساس گزارش New Camera، علاقمندان و شرکت‌ها می‌توانند هر سه سنسور جدید کانن را از طریق سایت توزیع مجازی این شرکت و نیز شرکت فناوری فاز ۱ (Phase 1 Technology Corp‌) در نیویورک خریداری کنند. توجه داشته باشید که شرکت فاز ۱ با شرکت دوربین دانمارکی Phase One‌ متفاوت است. سه سنسور جدیدی که امکان خرید آنها از طریق کانن مهیا شده است عبارتند از سنسور CMOS با رزولوشن فوق‌العاده بالا ۱۲۰ مگاپیکسل، سنسور شاتر جهانی ۵ مگاپیکسل و سنسور CMOS برای عملکرد در نور خیلی ضعیف با کیفیت فول اچ‌دی.

کانن فروش سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را آغاز کرد

شرکت فناوری فاز ۱ اعلام کرد:‌

«سنسورهای صنعتی کانن با تکنولوژی پیشرفته‌ی خود، بعد از دهه‌ها پیشرفت و توسعه مستمر، عملکرد سطح بالایی را دوباره احیا کرده‌اند.»

رزولوشن بالا از نوع ۱۲۰ مگاپیکسلی

کانن برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را معرفی کرد و سال بعد از آن، در نمایشگاهی، توانایی این سنسور را به نمایش گذاشت. چند ماه قبل، کانن در ویدیویی، با نگاهی عمیق‌تر نشان داد که این سنسور با چه جزئیاتی می‌تواند تصاویر را ضبط کند.

شاتر جهانی ۵ مگاپیکسلی 

سنسور CMOS با رزولوشن ۵ مگاپیکسلی کانن، یک شاتر جهانی است که در سال ۲۰۱۶ معرفی شد. باوجود مشکلی که در اکثر سنسورهای بازاری امروزی وجود دارد، این سنسور مشکل اثر رولینگ شاتر را ندارد. مشکل اثر رولینگ شاتر باعث می‌شود که وقتی صحنه‌، سوژه‌ها یا دوربین با سرعت حرکت می‌کنند، تصویر گرفته شده به صورت خط به خط ضبط شود. 

کانن فروش سنسور ۱۲۰ مگاپیکسلی خود را آغاز کرد

سنسور فوق‌العاده حساس فول اچ‌دی 

سنسور فوق‌العاده حساس فول اچ‌دی کانن در آوریل ۲۰۱۸ معرفی شد. با کمک این سنسور می‌توانیم عکس‌ها و فیلم‌ها را در محیطی بسیار کم نور هم ضبط کنیم. 

دسته بندی :
دوربین
اشتراک گذاری :
نظرات :
نظری یافت نشد!

همین حالا اولین نظر را به ثبت برسانید!

ad
ad
آبتیس
صفحه اصلی
موبایل
تکنولوژی
خودرو
بازی و نرم افزار
تبلیغات
درباره ما